Realizacje WWW

Z połączenia mojej miłości do kreatywności i lat doświadczeń w pracy w korpo powstał on: "Projekt WWW" ;)

Jak tworzę WWW?

Rozwijanie własnego sklepu internetowego, wykorzystanie doświadczeń z poprzednich ścieżek kariery, miłość do rękodzieła i vintage powstał kolejny projekt, który pozwala mi się realizować twórczo.

Każdy początkujący (a czasem nawet i zaawansowany!) rękodzielnik poszukuje odpowiedniego miejsca dla swoich produktów w sieci

Jedną z możliwości są zewnętrzne serwisy sprzedażowe, które jednak bardzo często pobierają od każdorazowej sprzedaży opłatę prowizyjną. Kolejną Social Media: Facebook czy Instagram. Istnieją też gotowe rozwiązania do założenia sklepu online, ale często nie są to rozwiązania technicznie czy wizualnie dopasowane do naszego biznesu. Niemniej jednak wszystkie te platformy są platformami zewnętrznymi, w swoim działaniu niezależnymi od nas.

Ja również początkowo poszukiwałam różnych rozwiązań i sprawdzałam poszczególne platformy sprzedażowe. Okazało się jednak, że jednym z najelastyczniejszych i najlepszych dla mnie rozwiązań jest budowa strony na platformie WordPress.

W zależności od tego co chciałabym pokazać moim Klientom mogę praktycznie dowolnie kształtować wygląd strony, sklepu czy produktów. Jednocześnie połączyć ze sobą wizytówkę i blog czy sklep. 

Co znajduje się w ofercie budowy WWW?

  • pomagam w zamówieniu domeny i hostingu (wraz z SSL) i przeprowadzam konfigurację,
  • tworzę strony WordPress i sklepy internetowe oparte na WooCommerce w pełni responsywne (czyli dostosowane do widoku przeglądarki internetowej komputera, tabletu i telefonu),
  • optymalizuję stronę WWW (szybsze wczytywanie strony przez użytkowników),
  • po budowie strony przeprowadzam podstawowe szkolenie z obsługi wpisów/sklepu/produktów,
  • oferuję możliwość opieki nad daną stroną w zakresie koniecznych aktualizacji, wsparcie w kwestii bezpieczeństwa i nanoszenia poprawek.

w sprawie szczegółowej wyceny

skontaktuj się ze mną

508 944 913