FORMAT-KA

potrzebujesz www?

Chcesz zacząć zarabiać na swoim biznesie czy rękodziele, ale nadal nie masz miejsca w sieci, gdzie mogliby Cię znaleźć Twoi Klienci?

Masz już dosyć godzin spędzonych w Internecie, żeby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla swojej strony lub sklepu WWW?

Gubisz się we wszystkich dostępnych opcjach i nie wiesz, którą wybrać? Rwiesz sobie włosy z głowy na samą myśl, że rozwiązanie jednego problemu niemalże w magiczny sposób generuje kolejne?

Jesteś zmęczony przeglądaniem wszystkich rozwiązań do samodzielnej budowy strony, konieczności ciągłego douczania się jak usprawnić swoją stronę lub sklep?

Każdy początkujący (a czasem nawet i zaawansowany!) rękodzielnik poszukuje odpowiedniego miejsca dla swoich produktów w sieci

Jedną z możliwości są zewnętrzne serwisy sprzedażowe, które jednak bardzo często pobierają od każdorazowej sprzedaży opłatę prowizyjną. Być może skorzystałaś już z konkretnego rozwiązania abonamentowego i pomimo tego nadal borykasz się z problemami integracji, połączeń i ustawień systemu, żeby działał sprawnie, a kolejne opłaty uszczuplają Twój budżet i tak naprawdę nic nie zmieniają?

Kolejną Social Media: Facebook czy Instagram. Istnieją też gotowe rozwiązania do założenia sklepu online, ale często nie są to rozwiązania technicznie czy wizualnie dopasowane do naszego biznesu. Niemniej jednak wszystkie te platformy są platformami zewnętrznymi, w swoim działaniu niezależnymi od nas.

Ja również początkowo poszukiwałam różnych rozwiązań i sprawdzałam poszczególne platformy sprzedażowe. Okazało się jednak, że jednym z najelastyczniejszych i najlepszych dla mnie rozwiązań jest budowa strony na platformie WordPress.

W zależności od tego co chciałabym pokazać moim Klientom mogę praktycznie dowolnie kształtować wygląd strony, sklepu czy produktów.
Jednocześnie połączyć ze sobą wizytówkę i blog czy sklep. 

 

Jeżeli nie wiesz co będzie dla Ciebie najlepszym wyjściem, skontaktuj się ze mną. Poprowadzę Cię i podpowiem.

Co znajduje się w mojej ofercie WWW?

  • pomagam w zamówieniu domeny i hostingu (wraz z SSL) i przeprowadzam konfigurację,
  • tworzę strony WordPress i sklepy internetowe oparte na WooCommerce w pełni responsywne (czyli dostosowane do widoku przeglądarki internetowej komputera, tabletu i telefonu),
  • optymalizuję stronę WWW (szybsze wczytywanie strony przez użytkowników),
  • po budowie strony przeprowadzam podstawowe szkolenie z obsługi wpisów/sklepu/produktów,
  • oferuję możliwość opieki nad daną stroną w zakresie koniecznych aktualizacji, wsparcie w kwestii bezpieczeństwa i nanoszenia poprawek.

Strona OnePager

Dopiero zaczynasz i nie masz jeszcze zbyt dużego budżetu na swoją stronę internetową?

Ale chciałabyś móc przedstawić Klientom swoją ofertę, albo mieć stronę przez którą będziesz mogła zbierać kontakty, zapisy na konsultacje?

Świetnym wyjściem będzie OnePager – pojedyncza strona lądowania, gdzie zawrzesz to co na początek w Twojej ofercie najważniejsze!

cena od 1500 zł

Strona Wizytówka

Potrzebujesz strony, na której będą mogli Cię znaleźć Twoi Klienci? Dowiedzieć się czegoś więcej o Tobie i Twojej ofercie? 

A może obejrzeć portfolio i przeczytać rekomendacje? Albo po prostu szybko i sprawnie znaleźć kontakt do Ciebie? Strona wizytówka będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem!

cena od 2000 zł

Strona z Blogiem

A może chcesz dzielić się ze światem tym co dla Ciebie jest wartościowe i podawać to dalej? Zapraszać czytelników do Twojego świata? Albo też umawiać się z Klientami poprzez stronę na sesje 1:1?

W tej sytuacji blog będzie idealnym wyjściem. Ba! dodatkowo w późniejszym czasie możemy połączyć go ze sklepem, albo platformą kursową!

cena od 3000 zł

Sklep Internetowy

Masz już swoje produkty i chcesz sprzedawać je w Internecie? Świetnie by było mieć własny sklep z podłączoną opcją wysyłki, fakturowania i szybkich płatności np. BLIK?

I w dodatku miejsce, gdzie zadowoleni Klienci mogliby umieszczać swoje opinie o produktach? W tej sytuacji polecam Ci sklep na WooCommerce!

cena od 5000 zł

* ostateczny koszt przygotowania strony uzależniony jest od złożoności projektu, dodatkowych funkcjonalności zamieszczonych na stronie i integracji.

co mogę dla ciebie zrobić?

Przygotuję dla Ciebie stronę/sklep WWW, który będzie dokładnie oddawał styl i charakter Twojego biznesu.

Miejsce w sieci z którym będziesz identyfikowała się Ty, a co najważniejsze będą Cię też z nim identyfikowali Twoi Klienci. W pełni dopasowane do wszystkich urządzeń, z których będzie korzystał Twój Klient i z wszystkimi funkcjonalnościami jakich potrzebujesz do prowadzenia swojego biznesu.

Ja przeprowadzę Cię przez wybór i kupno domeny i hostingu, podpowiem jakie rozwiązania mogą być korzystne, a jakie raczej nie sprawdzą się na Twojej stronie lub w sklepie. Jakich narzędzi potrzebujesz i jak ich używać.

Zadam Ci konkretne pytania, które pozwolą nam ustalić co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Jedyne co Ty musisz wiedzieć to to, jak chciałabyś aby Twoja strona lub sklep wyglądały (albo też w jakim stylu czy charakterze miały by być) i co chcesz na niej zamieścić. A jeżeli jednak nie masz jeszcze skonkretyzowanego wyobrażenia, spokojnie! pomogę Ci je doprecyzować.

PRZYKŁADOWE REALIZACJE

(kliknij, aby obejrzeć daną stronę www „live”)

Strona dla Centrum Rozwoju Biznesu

z kalendarzem bookowania przestrzeni coworkinowych

skontaktuj się ze mną

Zadzwoń do minie:

Bezpośrednio zarezerwuj termin spotkania:

Wypełnij brief, a ja skontaktuje się z Tobą: