Realizacje WWW

Z połączenia mojej miłości do kreatywności
i lat doświadczeń w pracy w korpo powstał on:
"Projekt WWW" ;)

  • pomagam w zamówieniu domeny i hostingu (wraz z SSL) i przeprowadzam konfigurację,
  • tworzę strony WordPress i sklepy internetowe oparte na WooCommerce w pełni responsywne (czyli dostosowane do widoku przeglądarki internetowej komputera, tabletu i telefonu),
  • optymalizuję stronę WWW (szybsze wczytywanie strony przez użytkowników),
  • po budowie strony przeprowadzam podstawowe szkolenie z obsługi wpisów/sklepu/produktów,
  • oferuję możliwość opieki nad daną stroną w zakresie koniecznych aktualizacji, wsparcie w kwestii bezpieczeństwa i nanoszenia poprawek.

Rozwijanie własnego sklepu internetowego, wykorzystanie doświadczeń z poprzednich ścieżek kariery, miłość do rękodzieła i vintage powstał kolejny projekt, który pozwala mi się realizować twórczo.

Każdy początkujący (a czasem nawet i zaawansowany!) rękodzielnik poszukuje odpowiedniego miejsca dla swoich produktów w sieci. 

Jedną z możliwości są zewnętrzne serwisy sprzedażowe, które jednak bardzo często pobierają od każdorazowej sprzedaży opłatę prowizyjną. Kolejną Social Media: Facebook czy Instagram. Istnieją też gotowe rozwiązania do założenia sklepu online, ale często nie są to rowiązania technicznie czy wizualnie dopasowane do naszego biznesu. Niemniej jednak wszystkie te platformy są platformami zewnętrznymi, w swoim działaniu niezależnymi od nas.

Ja również początkowo poszukiwałam różnych rozwiązań i sprawdzałam poszczególne platformy sprzedażowe. Okazało się jednak, że jednym z najelastyczniejszych i najlepszych dla mnie rozwiązań jest budowa strony na platformie WordPress.

W zależności od tego co chciałabym pokazać moim Klientom mogę praktycznie dowolnie kształtować wygląd strony, sklepu czy produktów. Jednocześnie połączyć ze sobą wizytówkę i blog czy sklep. 

Realizacje WWW

Odtwórz wideo