Szukaj
Close this search box.

Patka-Kratka

„Patka-Kratka” to nie tylko jedno z najwyrazistszych połączeń kolorów. Na zewnątrz alkantara w głębokim niebieskim kolorze. Wewnątrz nadająca formę ortalionowa wodoodporna pikówka pikowana w pasy w boskim kolorze czerwieni. Wewnętrzna kieszeń – bawełna w kratkę (znana Wam skąd inąd z „Matki-Kratki” ), zewnętrzna też ta bawełna i zdobyty kawałek materiału zupełnie nieznanego mi rodzaju, przypominający z wyglądu trochę cieni ortalion, w krwistym, energetycznym kolorze czerwieni.

2 możliwości wpięcia paska. Jak wszystkie Format-kowe torebki z 2 kompletami oczek do wpięcia może być noszona jako mniejsza z klapką, golfem, albo jako większy worek. Paseczek nieregulowany, dedykowany w kolorze „blu”.

rozmiar :DUŻA (wymiary: 51×60)
pasek: 71×7.

 

Cena produktu od momentu wprowadzenia do sprzedaży:

170,00

Na stanie

Opis

„Patka-Kratka” to nie tylko jedno z najwyrazistszych połączeń kolorów. Na zewnątrz alkantara w głębokim niebieskim kolorze. Wewnątrz nadająca formę ortalionowa wodoodporna pikówka pikowana w pasy w boskim kolorze czerwieni. Wewnętrzna kieszeń – bawełna w kratkę (znana Wam skąd inąd z „Matki-Kratki” ). Zewnętrzna: też ta bawełna i zdobyty kawałek materiału zupełnie nieznanego mi rodzaju, przypominający z wyglądu trochę cieni ortalion, w krwistym, energetycznym kolorze czerwieni.

2 możliwości wpięcia paska. Jak wszystkie Format-kowe torebki z 2 kompletami oczek do wpięcia może być noszona jako mniejsza z klapką. I z golfem. Albo też jako większy worek. Paseczek nieregulowany, dedykowany w kolorze „blu”.

rozmiar :DUŻA (wymiary: 51×60)
pasek: 71×7.

 

Informacje dodatkowe

Wymiary51 × 60 cm
kolor

niebieski

Informacje dodatkowe:      dostawa i zwroty