Czarna Gobelina

Gobelinę uszyłam z jednej z moich ulubionych obiciówek: czarna alkantara (alcantara) genialnie połączyła się z matową wodoodporną czerwoną pikówką przeszytą w pasy. Dzięki niej torba jest delikatnie usztywniona i bardzo ładnie się układa. Wewnętrzną kieszeń uszyłam z białej alcantary. A zewnętrzną z ręcznie tkanego wełnianego gobelinu w geometryczne wzory. Przeważają na nim kolory: czerwony, czarny i zielony. Powstała jeszcze jedna taka torebka z jego drugą częścią (zobacz: „Mayans” w sklepie 😉).

Do torebki dołączony jest nieregulowany pasek z czarnej alcantary.

rozmiar :DUŻA (wymiary: 46×61)
pasek: 88×7, nieregulowany.

170,00

Brak w magazynie

Opis

Gobelinę uszyłam z jednej z moich ulubionych obiciówek: czarna alkantara (alcantara) genialnie połączyła się z matową wodoodporną czerwoną pikówką przeszytą w pasy. Dzięki niej torba jest delikatnie usztywniona i bardzo ładnie się układa.

Wewnętrzną kieszeń uszyłam z białej alcantary. A zewnętrzną z ręcznie tkanego wełnianego gobelinu w geometryczne wzory. Przeważają na nim kolory: czerwony, czarny i zielony. Powstała jeszcze jedna taka torebka z jego drugą częścią (zobacz: „Mayans” w sklepie 😉).

Do torebki dołączony jest nieregulowany pasek z czarnej alcantary.

rozmiar :DUŻA (wymiary: 46×61)
pasek: 88×7, nieregulowany.

Informacje dodatkowe

Wymiary46 × 61 cm
kolor

czarny

Informacje dodatkowe:      dostawa i zwroty